Hlasujte pre Betsy a Ewu Farnu
*TU* .. vďaka :)

HLASUJTE ZA MŇA V 3.KOLE SONB *TU* PROSÍM!:)

A PROSÍM *TU* pre Betsy a Akona :)

HLASUJTE PRE SLOVENSKO KAŽDÝCH 20 MINÚT *TU* a *TU*

Môj druhý blog s Casion o poviedkách - *TU*
Ďalší blog o Ewe Farnej *TU*
- práve prebieha *SONCelebrita*


Září 2009

"Ladies" galery - 0.2

28. září 2009 v 22:11 | Betsy |  LADIES


10 obrázkov mojich obľúbených fantasy "ladies" obrázkov.. sú úžasné, myslím, že sa oplatí pozrieť si ich... x).. Tak si ich užite =D


Baby Dancing to Beyonce - Single Ladies xD

26. září 2009 v 23:06 | Betsy |  *Dear Diary*


Toto tu proste nešlo nedať. Je to tak roztomilé! Malé dieťa tancuje na Beyonce, to nemá chybu.. je to krátke, tak si to dokonca vychutnajte.. ja som si to púšťala stále!=DDeti sú tak zlaté.. :*

Patrick Swayze - ďalšia mŕtva legenda

25. září 2009 v 20:32 | Betsy |  *Dear Diary*


Viem, že je to už dávno a pomyslíte si, že som včerajšia, ale nevadí. Musím to sem dať.

Tento rok bol asi najhorší.. legendy umierajú.. najskôr český spevák Waldemar Matuška, potom Michael Jackson a teraz Patrick. Musím sa priznať, že ma to dosť zasiahlo, aj keď nie tak, ako smrť Michaela Jacksona.


Patrick Swayze bol skvelý herec, tanečník - práve tanec ho preslávil v úžasnom filme Hriešny Tanec z roku 1987 v role Johnnyho (ešte dodnes si to pamätám). Ďalej sme ho mohli vidieť v krásnom filmu Duch, alebo vo filmoch Bod Zlomu, Čierny Pes..

Prehral boj s rakovinou, ktorú mu diagnostikovali v roku 2008, ale myslím, že teraz je v tom hviezdnom nebi (aj spolu s Michaelom a všetkými hviezdami) a je mu tam dobre. Sbohom, Patrick Swayze...

Foto z filmu Hriešny Tanec:

Odpočívaj v pokoji.. :(

Akon - životopis

25. září 2009 v 20:14 | Betsy |  Akon


Akon narozen jako Alioune Badara Akon Thiam Thiam (30. dubna 1973) je senegalsko-americký Hiphoper, zpěvák R&B, textař a hudební producent. Akona katapultovala mezi hudební hvězdy skladba "Locked Up", z jeho debutního alba "Trouble", které vyšlo v roce 2004. V druhém albu "Konvicted", obdržel Akon nominaci na hudební cenu Grammy se skladbou "Smack That", kde vystoupil mimo jiné známý rapper Eminem. Je zakladatelem Konvict Muzik a Kon Live Distribution.

Historie
Jeho pseudonym měl několik podob, než ho stvrdila rádia na Akona. To bylo, ale mnohem později, když už z něj začínala být hvězda. Když mu bylo osm let, přestěhoval se s rodiči do Spojených Státu, přesněji do Saint Louis. Tam vydržely sedm let a poté jej čekalo stěhování do New Jersey, kde žil velmi dlouho. Akon se naučil mimo svého rodného jazyka také Francouzštinu a Angličtinu, jelikož žil od nějaké druhé třídy v USA. Svůj první song "Operations of Nature" nazpíval v patnácti letech.

Jako mladý začínal přemýšlet jak zbohatnout, až ho napadlo krást luxusní auta a poté jej začít prodávat. To z něj udělalo grázla a poté se záhy ocitl ve vězení. Tam si, ale uvědomil svou chybu, a začal pracovat v hudební branži. Tehdy ve vězení začal psát texty do alba "Trouble". Poté jeho kamarád rozeslal všem hudebním vydavatelstvím jeho písničky a ty z něj začaly dělat hudební hvězdu. Sám apeloval, aby si mohl své skladby nahrát ve svém vlastním domácím nahrávacím studiu. Album "Trouble", které vyšlo v roce 2004 nakonec vydaly SRC Records a Universal Records. Album bylo doplněno i africkými vokály.

Diskografie

2006 Konvicted
2004 Trouble


nelly Furtado Photoshoot 0.1

25. září 2009 v 20:09 | Betsy |  Nelly Furtado


Skvelý photoshoot, ktorý nafotila Nelly Furtado. Aj keď už trochu starší, ale je úžasný.. bohužiaľ, mám zatiaľ iba tri fotky, ale za to sú v dobrej kvalite aj veľkosti :)


Eva Longoria Photoshoot 0.1

25. září 2009 v 20:02 | Betsy |  Eva Longoria


Prvý photoshoot Evy Longoria.. dosť zvlástny =D


Eliza Dushku Photoshoot 0.1

25. září 2009 v 19:59 | Betsy |  Eliza Dushku


Na celkom šesť fotiek z photoshootu Elizy Dushku sa môžete pozrieť v článku :)
Zaujímavý shoot =DDiana Ross-Info

25. září 2009 v 19:53 | Betsy |  Diana Ross

Diana Rossová (rodená Diane Ernestine Earle Rossová; * 26. marec 1944, Detroit, Michigan, USA) je americká speváčka a herečka, ktorej hudobný repertoár zahŕňa R&B, soul, disko a pop. Prvý krát sa dostala do povedomia ako líderka úspešnej dievčenskej skupiny The Supremes ešte predtým, ako sa dala na sólovú kariéru v roku 1970. Počas 70. a 80. rokov 20. storočia sa stala jednou z najúspešnejších speváčok rockovej éry, pričom prenikla aj do filmu, televízie a na Broadway. Získala ocenenie Tony Award za hudbu v An Evening with Diana Ross (1977), 7 ocenení American Music Awards a zvláštne ocenenie Golden Globe za jej vedúcu úlohu v životopisnom filme od Billie Holliday, Lady Sings the Blues. Okrem toho bola nominovaná na dvanásť ocenení Grammy Awards a Academy Award.
V roku 1976 ju časopis Billboard označil za umelkyňu storočia. V Guinessovej knihe rekordov sa nachádza Diana Ross ako najúspešnejšia speváčka 20. storočia s dokopy sedemdesiatimi hitmi v rebríčkoch v Spojenom kráľovstve v roku 1993 a neskôr ju prekonala Madonna. Ako sólo umelkyňa sa stala prvou umelkyňou, ktorá dosiahla šesť hitov číslo jeden. Patrí aj medzi niekoľko umelcov, ktorí majú dve hviezdičky v Hollywoodskej sieni slávy, ako sólo umelkyňa a tiež ako členka skupiny The Supremes.The Supremes :

File:TheSupremes.jpgTom Felton-Info

25. září 2009 v 19:48 | Betsy |  Tom Felton


Jméno: Thomas Andrew Felton
Datum narození: 22. září 1987
Znamení: Panna
Místo narození: Kensington, London, England, UK
Rodiče: Sharon a Peter Felton
Sourozenci: tři starší bratři - Jonathan, Ashley a Chris
Postava: Draco Malfoy

Výška: 185cm
Barva očí: modrá

Už od velmi mladého věku se u něj projevovaly herecké a pěvecké vlohy, rád vystupoval před publikem a účastnil se mnoha školních koncertů jako zpěvák. V sedmi letech si jeho talentu všimla rodinná přítelkyně, která pracovala v oblasti zábavního průmyslu. Seznámila ho s jedním filmovým agentem a za dva týdny už Tom pracoval v mezinárodní komerční kampani v zahraničí.
Svoji "pěveckou" dráhu zahájil také v sedmi letech, když začal zpívat v kostele. Později byl členem čtyř školních sborů a dostal dokonce nabídku, aby se stal členem Guildford Cathedral Choir. V roce 1997 si poprvé zahrál v celovečerním snímku, konkrétně v Borrowers (Pidilidi), kde hrál postavu Peagreena Clocka. Krátce poté si zahrál v dalším filmu, Anna and the King (Anna a král), vedle hollywoodské hvězdy Jodie Foster.
Tomovým zlomovým obdobím byl bezesporu rok 2001, kdy byl obsazen do role Draca Malfoye ve filmu Harry Potter and the Philosopher's Stone (Harry Potter a Kámen mudrců). Po Danielu Radcliffovi, Emmě Watson a Rupertu Grintovi se tak stal další hvězdou, což potvrdily další filmy Harry Potter and the Chamber of Secret (Harry Potter a Tajemná komnata), Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (Harry Potter a Vězeň z Azkabanu) a Harry Potter and the Goblet of Fire (Harry Potter a Ohnivý pohár). V současnosti natáčí další pokračování, Harry Potter and the Order of the Phoenix (Harry Potter a Fénixův řád).
Tom je také horlivý sportovec, rád si zahraje basketbal, fotbal, kriket a tenis, dále rád plave a bruslí. Po hraní je ale jeho největším koníčkem rybaření, hlavně kaprů. Kvůli tomu také studuje na střední škole obor Fishing Managment.

Feltonovým oblíbeným seriálem jsou Simpsonovi, nejoblíbenějším filmem Titanic. Jeho nejoblíbenějšími předměty ve škole jsou zeměpis, fyzika a oběd :) Když relaxuje, tak buď čte, nebo rybaří, občas i nakupuje. Největší ryba, kterou kdy chytil, vážila 16,8 kilogramů, byl to obyčejný kapr, a chytil ho v St. Lawrence ve Waddingtonu, New York, USA.

Filmografie:2007 Harry Potter a Fénixův řád - Draco Malfoy
2005 Harry Potter a Ohnivý pohár - Draco Malfoy
2004 Harry Potter a Vězeň z Azkabanu - Draco Malfoy
2002 Harry Potter a Tajemná komnata - Draco Malfoy
2001 Harry Potter a Kámen mudrců - Draco Malfoy
1999 Anna a Král - Louis Leonowens
1997 Pidilidi - Peagreen Clock

Usher-Info

25. září 2009 v 19:35 | Betsy |  Usher


Datum narození: 14.10.1978
Místo narození:Chattanooga, Tennessee, USA
Znamení: Váhy


Životopis: začal slavit první úspěchy již v 15 letech s albem s naprosto originálním názvem Usher(koho by to napadlo) v roce 1994. Ukázalo se že má v sobě talent, jak hudební tak i pohybový. Pak se na tři roky odmlčel a ukázal se znovu v roce 1997 s albem My Way. Následovala krátká kariéra v herectví, poté vydal album All About U. Následovalo úspěšné album s názvem 8701. Svět poté řekl: konečně máme nového Jacksona. Sám král popu ho velice chválí a dokonce s ním při jeho narozeninách s ním zazpíval písničku You Rock My World. Usher má vytříbený hlas, je nadán i po pohybové stránce a dokáže se prodat. Poté po delší době se přihlásil s albem Confessions hlavně s písničkou Yeah!, se kterou rázně ovládl první místa světových hitparád. Po úspěšném songu Yeah! následoval neméně úspěšný hit Burn.Získal také několik cen Grammy.

Michael Jackson-We are the World In Studio

21. září 2009 v 16:47 | Betsy |  Michael Jackson


Michael Jackson-v nahrávacom štúdiu, pieseň We Are The Wolrd xD

Jednoducho, jedno skvelé video, ktoré si určite musíte pozrieť, ako Michael nahrával sólo verziu a prvý krát nemohol vytiahnúť najvyššie tóny, ktoré potom spievala Diana Ross.

No potom ich predsa vytiahol-a spieval nádherne.. veď čo by on nevytiahol?:)


hneď zo začiatku výtlemy xD.. odporúčam pozrieť celé.

Emma Watson Photoshoot 0.1

21. září 2009 v 16:42 | Betsy |  Emma Watson


Tento úžasný photoshoot nafotila Emma Watson pre časopis Vogue v roku 2008.. tento shoot sa mi veľmi páči, Emma tam vyzerá ako z rozprávky :)


Rachel Bilson Photoshoot 0.1

21. září 2009 v 16:42 | Betsy |  Rachel Bilson


Tak, pridávam prvý photoshoot Rachel Bilson, seriálovej Summer Roberts z O.C. California :)


Mischa Barton Photoshoot 0.1

21. září 2009 v 16:41 | Betsy |  Mischa Barton


Photoshoot Mischy Barton-s blonďavými vlasmi xD.. podľa mňa jej viac pasujú tmavé vlasy :)


Jessica Alba Photoshoot 0.1

21. září 2009 v 16:28 | Betsy |  Jessica Alba


Šesť dosť veľkých fotiek z photoshootu Jess najdete v článku :)..
je to už starý photoshoot, myslím, že Jessica ho nafotila v roku 1999 =D


19.9.09-Pizza-"Ani tam mi nedá pokoj.."

20. září 2009 v 0:02 | Betsy |  *Dear Diary*


Ahooj, ako sa máte??.. ja zvláštne..

Možno sa pýtate, prečo taký názov.. "Ani tam mi nedá pokoj.." no, o koho asi ide??.. jasné, Michael J.. dnes som bola s kamarátkou v meste na pizzu, všetko bolo fajn, no keď sme tam prišli(do pizzerie) ako naschvál začali hrať We are the World, ktorú zložil aj s Lionelom R. Niežeby som tú pesničku nemala rada, priam ju milujem, ale to ma dostalo. Ani tam mi nedá pokoj!!!!Myslela som si, že ma tam trafí, a už ma nič horšie neprekvapí.. chcelo sa mi plakať.. prídem sa zabaviť, nemyslieť na zlé a toto sa stane.. našťastie to včas pominulo, ale stále mám zvláštny pocit..


Chcem na to všetko zabudnúť, ale to sa nedá, stále budem počúvať jeho pesničky, stále budem o ňom čítať.. ale.. raz to musí skončiť.. tak..kedy?Kedy sa to skončí??

Vyhodnotenie 2. zápisu SB..

20. září 2009 v 0:02 | Betsy |  správy pre vás


Dobrý večer... :D

Nemôžem tomu uveriť.. zapísali sa všetci, až na dve osoby.. Eclarinka a Liduška. Prečo ste sa nezapísali???... :(ostatní pod perexom.


Angelina Jolie-Photoshoot 0.1

20. září 2009 v 0:02 | Betsy |  Angelina JOlie


päť fotiek z photoshootu Angeliny Jolie, pre Waldroff-Astroria :)
veľkosť aj kvalita sedí :)


Diplomy za 7. bleskovku

19. září 2009 v 23:35 | Betsy |  Diplomy pre vas


Konečne som ukončila bleskovku a urobila vám diplomy.. prosím, nedivte sa, aké sú hrozné, ale sú strašne na rýchlo.. ospravedlňujem sa, dúfam, že sa budú aspoň trochu páčiť.. :)

LadySimonne:

ostatné su po perexom :)